Priprave na izpit

prof. dr. Igor Kaučič, prof. dr. Franc Grad

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Bili »

pr rezultatih ne, sam ustne pa morjo vsi met, ne glede na to al pišejo uvp al ne. če jim rata vse jutr natlačt so dobri. drgač pa ne bi mela nč proti če bi bli ustni recimo v pondelk :mrgreen:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

.:pu7a:. napisal/-a: Upam da nas ne bojo preveč ubijal!!! Pa sej a vedno vprašajo al bi nas lahk kr spustil glede na to da mormo do 14.00 končat...?
Spustil vas zihr ne bojo :) Bojo pa en drug dan vprašali, če jutri ne bo časa...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Bili »

a zdj je zihr da je za 6ko nekej čez 50 točk treba met, zihr ni 60?

a je postopek za UGOTAVLJANJE ustavnosti in zakonitosti isto kot postopek za OCENO ustavnosti in zakonitosti, a je to taka zadeva, k more bit čist natančno napisan? :oops:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Dost mam za dons učenja. :roll:
Raje se bom naspal pa na ustnem mal blefiral, kot pa da se čist vse naučim pa jutri ves zaspan tud ne bom vedel zakaj sem tam. :mrgreen:

Sicer pa še eno bučo za jutri ... :lol: Zadnjič sem slišal pogovor študentk, ki so govorile o tem, da pri Kaučiču vrtiš ruleto, pri sebi pa naj bi imel meni s številkami in pod vsako številko določeno vprašanje, ki ti ga potem zastavi. :lol:
Mogoče te, če zavrtiš na številko 0, sploh ne vpraša pa ti kar avtomatsko vpiše oceno? :mrgreen: Tomorrow I will feel lucky! :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Dexter, ti sam povej kak nick maš na forumu, pa bo vse OK! :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

dexter tole z ruleto sm js slišala v drugačni obliki :D in sicer da je eni reku da ne ve kok bi ji dau in vn potegnu roleto pa zavrtu, pol je pa ustavu na 6 al 7 in ji tok dau, sam je on sam ustavu, ne računat na to, da se bo na 10 ustavl :lol:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Kaj pa če se ustav na 28? A pol ti da 28 in morš sam še 20 točk zbrat pa si že v drugem letniku? :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

:lol: ne baje se je uni najprej ustavl na 16 pa je reku da te ocene pa na faksu nimamo :D js sam naprej predajam buče... ;)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

a ve kdo kdaj je oz. bo vpogled izpitov??
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Bili »

od ene sm slišala, da je vpogled v pondelk enkrat. in kakšni so bli kej rezultati, sm slišala da je biu kaučič spet nekej razdražen :roll:
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

jp js sm pisu 7, pol sm pa na ustnem znou zihr 80%...neki nism biu dovolj jasn glede razlike pr konkretni in abstraktni kontroli ustavnosti, in pol mi je reku, kk sm loh kolokvij pisu 0.5 točke(k da je važn) in mi znižu na 6, važn da sm naredu.

lp
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

jao :? men se je zdel pa na prvem roku ful prjazn, res pa je da sm mela kolokvij dobr narjen... je tud dons ena rekla da je bil ful zatežen
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Bili »

Grad je biu pa ful uredu. mal je v strop gledu, ene 15 sekund razmišlu, pol me je pa vprašu kaj je to toga ustava =D mislm halo, lažjega vprašanja mi sploh ne bi mogu dt, dobr, res sm pisala samo 6, ampak nism pa mela kolokvija narjenga. aja, pa seminarsko sm mela, sm mu to kr takoj povedala :mrgreen: pa čist je zmedeno delvou, najprej mi je hotu zapiske iz rok spult, pol je pa ugotovu, da to ni indeks, in da on rab indeks :mrgreen:
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 18:24, skupaj popravljeno 1 krat.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Grad je legenda...tko k je blo recen...gleda v strop 15 sekund in pol mi da razliko med relativno pa absolutno vecino v volilnem sistemu...pasulj :P
Kaucic je pa baje biu dons neki zivcn, bols d nism njega dubu...
Perry Mason
Prispevkov: 65
Pridružen: 16. Maj 2009 22:25

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Perry Mason »

6-ka, čist dobr :)
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

Jst sm pa pisu 7 pol mi je dau pa 6 na ustnem, ker nism vedu kdaj se ne upošteva zakonodajnega referenduma, pa že hočm nakoncu bleknt protiustavnost, pa je že on pol povedu :x Mah sam da je narjen :D Drgač je biu pa Kaučič dost dobre volje in je poku take, da sm se smeju :lol:
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Jao jst sem tut pisu 7 pa mi je pol dal na ustnem Kaučič 6! Tko kot pravte sam da je narjen... Eni pred mano pa je iz 7 dvignu na 8 tko da je očitno tut to možno...

Je bil pa zabaven k mi je govoru neki o dolenjski stranki ljubiteljev cvička :lol: Ampak sem bil takoj na vrsti tko da mogoče ga je pol kdo razpizdu...
Denny Crane
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a deadff »

A smo vsi, ki smo pisali 7 dobili na koncu 6? :lol:
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a ragezor »

Roxy napisal/-a:Jst sm mela pa Kaučiča in se mi sploh ni zdel razdražen.. čist kul je bil.. vprašana sm bla pa tud čist lahke stvari - kdo razreši ministra in zakaj ravno ta organ, pa kako lahko ministru preneha funkcija. Ocena je bla potem enaka kot na pisnem delu in sm blazno zadovoljna. Adijo ustavno pravo :lol:
LEGEN - wait for it - DARY

:D

:*
j.sos.
Prispevkov: 41
Pridružen: 03. Jun 2009 12:41

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a j.sos. »

Pozdrav!
jst sm pa pisu oboje 5,5 (test in izpit) in mi je Grad reku, da bom mogu 2 vprašanja dobit. ....kot praute je neki časa gledu v strop..... pol me pa uprašu razliko med togo in gibko ustavo, pa načelo delitve oblasti (ali to načelo velja, če je predsednik vlade in predsednik DZ ista oseba....? ) :D
skratka, veseu sm biu te 6! :)
morm pa prznt, da mi je žou, k nism hodu k njemu na predavanje, k je model legenda! res, prou faca je!

Lp, j.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Men se pa to glih ne zdi pravično, da pišeš 7 pol ti pa kr na 6 zniža če ne znaš 100%...v indeksu je pa isto 6 kt pr enmu k je komi naredu, jbg tko je.

lp
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

kaj ve kdo kdaj bo vpogled(bolj ziher)? so še jutri ustni al ne ?
bejb.
Prispevkov: 28
Pridružen: 08. Jan 2009 21:52

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a bejb. »

izpit greš loh pogledat k ma profesor govorilne ure..pridš in rečš da si pršla pogledat izpit..in te pošle h asistentu če nima on časa..tko sm js nardila za prejšn rok..
Niiiqa
Prispevkov: 10
Pridružen: 11. Jun 2009 19:44

Re: Priprave na izpit

Odgovor Napisal/-a Niiiqa »

Heii :) Jst bi mela samo eno uprašanje. Po novem je v izpitu tudi odločba. Zanima me če kdo ve kje bi si lahko to malo bolj pogledala. Ustavo sem delala že 2x in se je kar malo po pravici povedano bojim. Če kolokvij ni biu pozitiven, koliko točk je potrebnih za pozitivno? :)
Lp
Odgovori

Vrni se na