Izpit

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a *bini* »

a pa gremo lahko pavzerji pisat ne glede na to al smo letos kksn kolokvij pisal al ne ?
Ker jst sm prvi kolokvij šla letos pisat, jutr pa nam šla ker se nism rima čist nč učila in niti prjavljena nism na kolokvij, ker mam pol u četrtek ekonomijo.
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

Nekdo je na začetku leta neki reku da če si pavzer in če ne delaš kolokvijev letos greš lahko na prvi rok brez kakršnih koli točk. Če pa delaš kolokvije moraš met 12 točk tut kot pavzer. Mogoče kdo ve kaj je v zvezi s tem?
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a *bini* »

heh no evo točno to mene zanima :) oz. tut me zanima kaj se zgodi u primeru da sm na prvem kolokviju bla, na druzga pa sploh ne grem - da ni slučajno kkšna fora da pol ne morm it sploh na izpit.
pa tut to sploh ne razumm zakaj bi nekdo k je šel na kolokvij bil na slabšem kot nekdo k sploh ni šel ( sm drgač tut jst neki slisala da naj bi blo tko kt si reku, sam men se to zdi čiiiiiiist bolano :roll: )
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

*bini* napisal/-a:heh no evo točno to mene zanima :) oz. tut me zanima kaj se zgodi u primeru da sm na prvem kolokviju bla, na druzga pa sploh ne grem - da ni slučajno kkšna fora da pol ne morm it sploh na izpit.
pa tut to sploh ne razumm zakaj bi nekdo k je šel na kolokvij bil na slabšem kot nekdo k sploh ni šel ( sm drgač tut jst neki slisala da naj bi blo tko kt si reku, sam men se to zdi čiiiiiiist bolano :roll: )
Za ta rim je itak vse zmešan zdej. Eni so bli pr Brankotu pa jim je tko reku, drugi so bli tut pri njemu pa je drugač reku. Pomoje je najbolj, da nekdo od pavzerjev napiše mejl Krancu al pa Kambiču lahko pa tut Brankutu in dobi direkten odgovor in ga objav tle gor.

Ker teh raznih in drugačnih govoric je ogromno. Sej na tem faksu marsikaj ni logičnega, ker kot si rekla bi blo bol logično da greš lahko na izpit ker si delal kolokvij vsaj enega. Če pa nimaš nčpa lahko greš. Po moje res skregano z logiko. :roll:
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a makalonca »

keki napisal/-a:Nekdo je na začetku leta neki reku da če si pavzer in če ne delaš kolokvijev letos greš lahko na prvi rok brez kakršnih koli točk. Če pa delaš kolokvije moraš met 12 točk tut kot pavzer. Mogoče kdo ve kaj je v zvezi s tem?
js sm ravno to uprasanje poslala profesor kambiču in brankotu,
profesor mi je odpisal, da naj se obrnem na referat,
branko pa pravi, da gre lahko pavzer na use mozne roke, ne glede na tocke s kolokvijev, torej tudi maja.
use lepo in prav,
pol sm pa dons slisala, da je pa branko nekomu reku, da ne mors na majski rok, ce nimas dovolj tock s kolokvijev, ceprav pavziras.
zdj mi ni pa nc vec jasn??
sintia
Prispevkov: 4
Pridružen: 23. Mar 2009 13:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sintia »

Hej!

Men je Branko kak teden nazaj odgovoril, da ponavljalci ne morejo na prvi rok, ce nimajo kolokvija. Pavzerji pa lahko grejo. Nobene druge opcije ni omenju (v tem smislu, ce pises en kolokvij, drugega ne...vse je odvisno od statusa).

Ceprav vceraj so pa rekli, da gremo lahko vsi pavzerji, ponavljalci in izredni (v drugem letniku) na majski rok, ker letos izjemoma ne bo izrednega aprilskega roka in nam bojo sli tako na roko.
Nekdo je rekel na forumu prej, da aprilskega roka lani ni bilo - BIL JE 100%, KER JE MORA KOLEGICA TAKRAT NAREDILA RIM + POSLUSALA SEM NJEN USTNI DEL IZPITA.

Zdej je treba samo se vprasat, ce ta informacija, da pustijo nam na majski rok brez 12 tock....

Upam, da to drzi....
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

A bi tale Branko lahko že enkrat vsem enake informacije posredoval ne pa vsakemu drugačne?????? Dajmo mu predlog nej to na oglasno desko objav posamezno za statuse pa bo tema zaključena. ;)
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

Evo najnovejša novica od Brankota. Maja gredo lahko vsi na rim razen brucev, ki morajo met 12 pik.
aero767
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Apr 2009 14:28

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a aero767 »

Mene pa zanima nekaj nekaj glede izrednih....če si prvič izredno vpisan v 1.letnik, kdaj greš lahko prvič na izpit v tekočem letu (januarja, marca, maja?), ker izredna predavanja so se zaključila konec marca ne?
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

aero767 napisal/-a:Mene pa zanima nekaj nekaj glede izrednih....če si prvič izredno vpisan v 1.letnik, kdaj greš lahko prvič na izpit v tekočem letu (januarja, marca, maja?), ker izredna predavanja so se zaključila konec marca ne?
Za prvič izredne velja isto kot za redno vpisane. S tem, da bi teoretično lahko šel na izpit januarja in marca. Za maj moraš met pa kot redni 12 pik.
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Anka »

Kolegica je bila včeraj v referatu in je Branko povedal, da so razpisali š�en rok, ki mislim da bo 4.5 in to za tiste, ki so izredno vpisani v drugi letnik... Just for info :) Mogoče�do še � ve...
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nofak »

Je objavljeno na oglasni deski...

Glede na dejstvo, da je prvi redni izpitni (t.j. majski) rok iz predmeta Rimsko pravo letos razpisan šele za č�rtek, 4. junija, se št�entom, ki so vpisani v drugi letnik (in izpita iz rimskega prava še �so opravili), dovoli, da na omenjeni rok pristopijo že v�onedeljek, 4. maja (ob 9h v zlati predavalnici). Posebej poudarjamo, da ne gre za izredni oziroma za izjemni rok, ampak za možnost�da se izpit rednega roka opravlja prej. To možnost �ajo samo študent� vpisani v drugi letnik, ki izpita iz RP še niso �ravili. Kdor te možnosti ne�eli izkor�titi, naj se prijavi za izpit 4. junija. Tisti pa, ki se bodo prijavili za opravljanje izpita 4. maja, bodo s tem prvi rok izkoristili, kar pomeni, da ne bodo mogli pristopiti še enkrat 4�junija.
muha
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Feb 2009 14:25

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a muha »

neki nevmesnega a vseeno..

Sem pisala Brankotu glede teh 12 točk in ponavljalcev ter pavzerjev, in mi je potrdil da omejitev (12točk) velja SAMO ZA BRUCE (prvič redno vpisane)

tko da upam da bo s tem dileme konec:) lp
zac
Prispevkov: 32
Pridružen: 30. Apr 2009 09:40

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zac »

a mogoč kdo ve, kako in kdaj bo ustni za tiste ki so oproščeni pisnega dela?
zabica
Prispevkov: 75
Pridružen: 04. Jan 2009 16:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zabica »

za letos ne vem, je pa enkrat kambič na vajah reku da so ponavad te ustni kar tist dan ko drugi izpit pišejo.

na žalost pa ta informacija mene niti ne zanima :).
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

a ti je ratal? norc :D reku je da tacajt k pišemo majo tisti ustne
zac
Prispevkov: 32
Pridružen: 30. Apr 2009 09:40

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zac »

je ratal ja :lol: a pol bota oba, kranjc in kambič na ustnem? al kako je bilo prejšnja leta?
zabica
Prispevkov: 75
Pridružen: 04. Jan 2009 16:31

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zabica »

a kdo ve kok časa se junija (predvidevam da je takrat največ folka) približno popravlja izpite in kdaj so na vrsti za ustne tisti pri koncu abecede? (treba je morje splanirat :) )
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a keki »

Jst sem mela lani dvakrat 8 in sem mela Kranjca in moje kolegice dve tut, če je mel samo on te ustne pa nisem ziher, kdaj smo mel glede na izpit se pa niti ne spomnem. Samo vem, da mi je z neko zgodovino težil. :) Pa ne se čudit, če ne veste točno zakaj vas je vrgel, na naslednjem roku pa potem čist normalno nardite. :) Lani jih niti polovica teh ni na ustnih naredilo na žalost.
leopoldkomen
Prispevkov: 5
Pridružen: 23. Okt 2008 15:18

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a leopoldkomen »

Zanima me, kako podrobno je treba znati omejitve lastninske pravice v interesu sosedov (knjiga, str. 479-488)? V stari knjigi to niti ni tako pomembno, tu pa je kar obsežno podpoglavje.
banko
Prispevkov: 1
Pridružen: 05. Maj 2009 12:15

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a banko »

LP....no mene pa zanima, s katere knjige je priporočjivo učenje. Je to z nove, ali stare? Prosim če kdo odgovori čim hitreje, da si ta novo knjigo nabavim, če je bolša...
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Nova je 100000000000...x boljša :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a windy »

jaa, nova knjiga je ZAKON!! :geek:
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a densy »

in kakšen je bil izpit 4.maja? je šel kdo?
Nezek
Prispevkov: 19
Pridružen: 08. Feb 2009 12:30

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Nezek »

mene tud tole zanima:

"zabica: a kdo ve kok časa se junija (predvidevam da je takrat največ folka) približno popravlja izpite in kdaj so na vrsti za ustne tisti pri koncu abecede? (treba je morje splanirat :) )"

mogoče kdo ve? oziroma, v primeru da 4. julija že odhajaš,če se da zmenit da imaš do takrat ustnega?!

lp
Odgovori

Vrni se na