Izpitna vprašanja

prof. dr. Vid Jakulin, prof. dr. Damjan Korošec, prof. dr. Katja Filipčič, prof. dr. Matjaž Ambrož

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
modestin
Prispevkov: 107
Pridružen: 16. Okt 2009 14:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a modestin »

eeehh, sploh se ne bom več ubadal s tem, je brezveze. Če bom nardil bom izjemno srečen, če pa bom padel pa ne bom žalosten ali razočaran.

Glede na to kako različno smo vsi videli situacije lahko pa samo povem, da je bil izpit zeloo muhast in precej težji kot je izgledal na prvi pogled.

Upam da bom mel srečo in mi bo ratal nardit in enako želim tudi vsem vam.
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a IziG »

Hm.. pri natakarju sem tudi jaz dala posredno storilstvo.. se zdej nevem zakaj, ker so se mi zdele vse variante mozne.. :) Jst sem itak tako po domace vse pisala da pomoje ne bo nic iz tega, razen norčevanje prof. Korošča iz mojih rešitev.. :)) Kar se tiče mladoletnika se mi sanjalo ni.. Ubistvu me pa sam se zanima, če je blo kej rečeno kdaj bodo rezultati? Ker v zlati predavalnici nam tega mislim da niso povedal.. Lp in srečno pri rezultatih vsem :)
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

IziG napisal/-a:Hm.. pri natakarju sem tudi jaz dala posredno storilstvo.. se zdej nevem zakaj, ker so se mi zdele vse variante mozne.. :) Jst sem itak tako po domace vse pisala da pomoje ne bo nic iz tega, razen norčevanje prof. Korošča iz mojih rešitev.. :)) Kar se tiče mladoletnika se mi sanjalo ni.. Ubistvu me pa sam se zanima, če je blo kej rečeno kdaj bodo rezultati? Ker v zlati predavalnici nam tega mislim da niso povedal.. Lp in srečno pri rezultatih vsem :)
rezultati so ponavad v enem tednu, če bodo pa kasnej, bodo pa dal obvestilo na oglasno desko
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a windy »

no, jaz sem pri natakarju tudi pisala o tem, zakaj naj bi šlo za napeljevalca..kok pa moraš to kej argumentirat? tu sem npr. omenila, da bi lahko pomislili na sostorilstvo/posredno storilstvo, sam nisem pa potem na dolgo opisovala razločevanja.. ne vem, čudno mi je bilo, ker se mi nikjer ni odprl problem s skrajno silo/silobranom/itd. Glede naklepa npr., sem edino pri B-jevem stricu napisala, da mu ne moremo očitati niti nezavedne malom. (nisem pa potem razlagala zakaj ne :? )...če bi še kaj več argumentirala, bi mi pa itak časa zmanjkalo, že tko sem na koncu kr neki zbluzila s tistim mladoletnikom, mislim da še stavka nisem končala :oops: res nimam filinga kaj naj pričakujem :| pa še..en teden čakanja na rezultate :( (ambrož je rekel, da bodo verjetno nasl. ponedeljek-28.)
teddybear
Prispevkov: 153
Pridružen: 08. Jan 2009 20:56

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a teddybear »

jst mislm da je blo posredno storilstvo,ker pogoji za sostorilstvo niso bli izpolnjeni...pomojm je bla finta pr temu k je pisal da je natakar štel dejanje za svoje...
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a windy »

hmmm, jz pa mislm, da je natakar samo povzročil odločitev pri B-ju...ne vem, meni se je zdelo posredno storilstvo čist preveč strogo za ta primer :roll: a ni to ponavad v primerih, ko posredni storilec izrablja nekoga drugega, da namesto njega izvrši k.d., ta B je bil pa tist večer itak nagnjen k ekscesom :D pa nii ni blo kakšnega razloga izključ.protipr./krivde...
manyca
Prispevkov: 76
Pridružen: 05. Jan 2009 16:53

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a manyca »

brezveze se je sekirat, na koncu čist drgač izpade kot misliš... jst sm tud mela na majskem roku zgodbico bol slabo rešeno, pa sem na koncu vseeno nardila zarad teorije.Po vprašanjih sodeč, pa teorije ni bla tolk teška.
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a windy »

mah ja, sej vem, bolš da za en teden pozabim, ker itak ne morem več nič spremenit ;) teorija pa res ni bila težka, prov fajn vpr. so bila :D
sicer bi pa prosila tiste, ki boste konec tedna-petek-kaj na faksu, da nas (neljubljančane) obvestite, če bodo rezultati že na oglasni deski na faksu :roll: :) saj verjetno bodo dali kakšno obvestilo na net...lahko pa tud ne :evil:
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nusa »

Rezultati izpita iz Kazenskega prava in Kazenskega proc. prava
Rezultati bodo objavljeni danes dne 23.06. po 14.00 uri na oglasni deski PF.
aaaaaaaaaaaaa:)))))
don
Prispevkov: 109
Pridružen: 16. Jan 2010 13:55

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a don »

a bodo objavl na netu al ne?
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nusa »

ne veeem :D jaz sem v lj :D lahko pol slikam s telefonom pa če se bo kaj vidlo bom objavla :) ampak proti večeru ker je fuzbal danes :))) samo naj mi nekdo pove kak tu kaj prpnem zravn :))))
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

nusa napisal/-a:ne veeem :D jaz sem v lj :D lahko pol slikam s telefonom pa če se bo kaj vidlo bom objavla :) ampak proti večeru ker je fuzbal danes :))) samo naj mi nekdo pove kak tu kaj prpnem zravn :))))
ob 14h bodo rezultati že v šisu
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nusa »

a si klicala v referat? :)
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

nusa napisal/-a:a si klicala v referat? :)
ne..tko je blo na majskem roku
modestin
Prispevkov: 107
Pridružen: 16. Okt 2009 14:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a modestin »

Če prav razumem sporočilo bodo tisti od priimka Spačal-Ž, izvedeli rezultate šele v ponedeljek 28.06.2010???!!!
don
Prispevkov: 109
Pridružen: 16. Jan 2010 13:55

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a don »

očitno na netu ne bo nič..a bi potem lahko kdo bil tko prijazen, pa slikau rezultate?
bi lepo prosu..v referatu očitno mislijo, da smo vsi iz lj :evil:
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a windy »

ma ja, kokr jz razumem, bomo od Spačal do Živič čakal na rezultate do ponedeljka... :evil: zdej pa sploh ne vem, a naj grem ju3 sploh poslušat odgovore, da ne bom do ponedeljka še bolj živčna... :?
schima
Prispevkov: 59
Pridružen: 11. Feb 2009 13:25

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a schima »

Rezultati so tudi na Šisu!!!! En izpit manj:):):)
Shady
Prispevkov: 162
Pridružen: 25. Sep 2009 15:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Shady »

A je kj narobe, če te ni na vpisu ocen ? Za oba izpita ?
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Shady napisal/-a:A je kj narobe, če te ni na vpisu ocen ? Za oba izpita ?
ocene greš lahko kadarkol vpisat med govorilnimi urami tistega prfoksa, k ti je bil dodeljen za vpis ocen
Shady
Prispevkov: 162
Pridružen: 25. Sep 2009 15:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Shady »

Hvala :)
modestin
Prispevkov: 107
Pridružen: 16. Okt 2009 14:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a modestin »

uspelo je :)
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a lale »

a kdo ve h komu je treba it vpisat na govorilne ure, če se pišeš na črko p? oz. kdo je te izpite popravlal?
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a QueenB »

jz bi pa vprašala če ima kdo vaje za kmp na compu ali pa če ve kje bi se dalo dobit kšne u redu vaje?tud plačam za vaje na compu če je treba ker jih nujno rabm :)
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nejcs »

pošlji mi mejl, pa dobiš ;)
pro bono, seveda... :)
Life isn't fair, but you can be.
Odgovori

Vrni se na