APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Robert Turk, univ. dipl. prav.

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a devetka »

teddybear napisal/-a:kaj pa je blo v testu?
... hihi... to se sprašujemo tut tisti, ki smo ga imeli možnost gledat preko 70 minutk :D .... :D tisoč in eno ... navodilo... za vsako besedo vstavit je blo neko drugo navodilo... obkroži, napiši na drug list, vstavi v tabelo, opiši... ha ha... skratka, kr neki...
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a proton »

lool
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

omg.. a za kolokvij so tiste 4 datoteke, ki jih je dal na šis?
kok je ta apt en zakompliciran predmet..
;)
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

a se mejbi kdo spomne, če je sploh reku in če je reku, do kdaj je reku, da bo on to popravu, ker me res zanima kaj bo iz tega, ker men je bil ta kolokvij kr neki,ne morm rect da je bil tezek, sam bil je pa kr neki
sti ;)
Prispevkov: 75
Pridružen: 19. Mar 2010 13:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a sti ;) »

Mene tud to zanima ja :)
pravna_88
Prispevkov: 84
Pridružen: 22. Mar 2010 20:05

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a pravna_88 »

a mu je kdo mail napisal kdaj so rezultati?
Uporabniški avatar
Slash
Prispevkov: 218
Pridružen: 12. Nov 2008 15:29

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Slash »

A lahko prosim kdo napiše kaj je blo v zadnjem kolokviju :?: 8-)
zvezdicaxyz
Prispevkov: 138
Pridružen: 21. Jan 2010 12:07

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a zvezdicaxyz »

kaj ni blo, rajši vprašaj:))
vglavnem full moreš besedišče z tistilih listov obvladati, ker to je večina kaj je blo, kr je blo dosti nalog k so mogu dopolnjevati stavke, pa 3 esejska eno glede eu dokumentov ki jih izdaja kao dva najpomembnejša, pol je bil Powel, in pa robbery common law pa modern law. 3 listi so, enga ti po 10min vzame, kdo ve za kaj. vglavne tako ko kot vsi rečejo kr neka:)) smo glede rezultatov noben nič ne ve, ali že kdo mogoče kaj??
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a densy »

ahahah zakaj pa en list vzame :lol: svašta.. res.. :lol:
Uporabniški avatar
Slash
Prispevkov: 218
Pridružen: 12. Nov 2008 15:29

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Slash »

zvezdica hvala za odgovor ;)
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

ej pa kaj se bo ta tip se spomnu, mislm fajn bi blo ce bi kako stvar v naprej povedu, a ne?
*sončna*
Prispevkov: 74
Pridružen: 05. Apr 2009 18:09

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a *sončna* »

pa sej on velik stvari vnaprej pove, a še nisi vidu kok so dolga njegova obvestila :P
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a devetka »

..... no, ja...... o obvestilih bi se pa dal razglabljat.... misilm, da so res dolga, ampak mislim tud, da mnogokrat nič ne pove :D (OBVESTILO: o uri izpita vas obvestim kasneje) :D ........
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a lale »

kako nam bo pa robi sporoču ocene?
sti ;)
Prispevkov: 75
Pridružen: 19. Mar 2010 13:47

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a sti ;) »

in kdaj?
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a devetka »

... jz sem včeraj malo spraševala po faksu.... in večina ljudi meni, da bodo ocene prišle po e-mailu... prepričana sem, da bi mogl nekak ocene zvedet, danes do 12h... glede na to, da bomo o njih razpravljali na današnjih predavanjih (do takrat pa imamo še tri ure)..... :D žurka!!!!
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a lale »

a lahko en pove kaj je blo na predavanjih dns? ste dobil teste?
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a devetka »

lale napisal/-a:a lahko en pove kaj je blo na predavanjih dns? ste dobil teste?
...no, kako je bilo na današnjih predavanjih.... cel kup ljudi je prišel (zaradi profesorjevega obvestila) na diskusijo o testu... ki pa se ni zgodila... po Turkovih besedah, predvsem zaradi nečitljivega čečkanja študentov - zaradi katerega izpitov ni mogel popraviti pravočasno.... rekel je tudi, da bodo razultati verjetno jutri.. kr bomo pa še vidl...

... že med uro... še bolj pa po njej... pa se je med grupo študentk vnela strašna debata o tem, da niso vedle, da vsi kolokviji, ki jih greš pisat (če pišeš negativno, greš ponavljat) štejejo v končno oceno.... rada bi vsem, ki trdijo da profesor tega ni povedal... še enkrat povedala, da je Turk to zagotovo izpostavil na predavanjih, ker sem bila vedno, ampak res vedno tam.. in sem to zih slišala od njega....

... no, konec koncev... po pritožbi ene od študentk....je profesor rekel, naj najprej počakamo na rezultate... ker je baje res malo ljudi padlo... in bomo potem vidl, kako pa kaj... no, pa res počakimo na jutri... pa bomo vidl, kako je s tem... :D
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a lale »

hvala za odgovor. je pa mandeljc, tale turk :lol:
pravna_88
Prispevkov: 84
Pridružen: 22. Mar 2010 20:05

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a pravna_88 »

hei..
včeraj ni nč omenjal 'sign-up procedure' za izpit an? k je blo napisan da bo.. kdo ve kej o tem?
rezultati pa naj bi bli dans na internetu an? kje to ..v šisu al oglasni?
Mistress Choc
Prispevkov: 55
Pridružen: 02. Dec 2009 14:16

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Mistress Choc »

devetka napisal/-a: ... že med uro... še bolj pa po njej... pa se je med grupo študentk vnela strašna debata o tem, da niso vedle, da vsi kolokviji, ki jih greš pisat (če pišeš negativno, greš ponavljat) štejejo v končno oceno.... rada bi vsem, ki trdijo da profesor tega ni povedal... še enkrat povedala, da je Turk to zagotovo izpostavil na predavanjih, ker sem bila vedno, ampak res vedno tam.. in sem to zih slišala od njega....
Pa kaj je folk dejansko nepismen...za predavanja ne vem ker ne hodim nanje, sam je pa profesor v sokraj vseh obvestilih ki jih je dal na oglasno posebej poudaru da se kolokvij šteje v izpit pa da naj ga grejo pisat res sam tisti k so dobr prpravleni....
kaj naj rečem - se bo treba naučit brat :)
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a Sizif »

*angleščino.

pa povprečna ocena kolokvijev*
blank
pravna_88
Prispevkov: 84
Pridružen: 22. Mar 2010 20:05

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a pravna_88 »

nč ne kaže da bi bli rezultati dans :S
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

ampak prou res..... :?

najbrž bo situcija podobna objavi ure izpita :/
zlata ribica
Prispevkov: 4
Pridružen: 02. Apr 2010 18:03

Re: APT PUBLIC in PRIVATE LAW TEST

Odgovor Napisal/-a zlata ribica »

devetka napisal/-a:
lale napisal/-a:a lahko en pove kaj je blo na predavanjih dns? ste dobil teste?
...no, kako je bilo na današnjih predavanjih.... cel kup ljudi je prišel (zaradi profesorjevega obvestila) na diskusijo o testu... ki pa se ni zgodila... po Turkovih besedah, predvsem zaradi nečitljivega čečkanja študentov - zaradi katerega izpitov ni mogel popraviti pravočasno.... rekel je tudi, da bodo razultati verjetno jutri.. kr bomo pa še vidl...

... že med uro... še bolj pa po njej... pa se je med grupo študentk vnela strašna debata o tem, da niso vedle, da vsi kolokviji, ki jih greš pisat (če pišeš negativno, greš ponavljat) štejejo v končno oceno.... rada bi vsem, ki trdijo da profesor tega ni povedal... še enkrat povedala, da je Turk to zagotovo izpostavil na predavanjih, ker sem bila vedno, ampak res vedno tam.. in sem to zih slišala od njega....

... no, konec koncev... po pritožbi ene od študentk....je profesor rekel, naj najprej počakamo na rezultate... ker je baje res malo ljudi padlo... in bomo potem vidl, kako pa kaj... no, pa res počakimo na jutri... pa bomo vidl, kako je s tem... :D
zanimivo... ampak če se ne motim si bila tudi ti ena izmed študentk med katerimi "se je vnela strašna debata"...
Odgovori

Vrni se na