Kiril Džajkovski @ Cvetličarna
8. februar 2010 ob 21:03 dodal/-a Andrej Trček
Poudarki
Makedonski ustvarjalec elektronske glasbe Kiril Džajkovski je skupaj z MC Ras Tweedom in Sedzuk Orchestra obiskovalce Cvetličarne navdušil z energičnimi balkan-elektro etno ritmi.
Cvetličarna se je počasi a vztrajno polnila, ob prihodu izvajalcev na oder pa so dobrih ritmov željni obiskovalci napolnili še zadnje kotičke. Z lahkotnimi reggae ritmi so ogreli množico, ki je ob povišanju le-tega in ob bolj znanih komadih pela in plesala v valovih kvalitetne glasbe. Klasično klubsko sceno so uspešno dopolnili trubači in violinist, nad katerimi so bili obiskovalci vidno navdušeni.
Koncert je Kiril Džajkovski zaključil skupaj z obiskovalci, ki so se mu ob koncu pridružili na odru in poskrbeli za pravo klubsko veselico.
Zadnje novice
Slovenska spletna nadaljevanka Dan ljubezni se je v 6. .. več
Kljub povečani kapaciteti velike dvorane Kina Šiška .. več
Ameriška filmska akademija je včeraj podelila 82. .. več
Cvetličarno so včeraj na največji Kifl fešti v .. več




















